Tc ile emekli sandığı maaş sorgulama

Tc kimlik no ile emekli sandığı maaşı sorgulama öğrenme hakkında bilgiler

Merhabalar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları, sizlere bugün emekli aylık bilgisi adı altında emekli sandığı maaş durumu sorgulaması ve öğrenmesi hakkında bilgiler vereceğim. Sosyal GÜvenlik Kurumu sitesi üzerinden ( Yani devletin resmi sitesi ) sorgulam yapabiliyorsunuz. Hemde tc kimlik numaralarınız ile yapabiliyorsunuz.

 

emekli sandigi

EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ SORGULAMASI İÇİN >>>>>>>TIKLAYINIZ

Yukarıdaki linke tıkladığınızda resimde görünen sayfa gelecek önünüze. Sizde buraya tc kimlik bilgisini girip güvenlik kodunu girdikten sonra sorgulama yapabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Tc ile emekli sicil no sorgulama öğrenme başlıklı makalemizde emekli sicil no nedir, emekli sicil no sorgulama ve emekli sicil numaramı kaybettim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorgulama - Google Aramaları:

emekli sandığı maaş sorgulama,tc emekli sandığı maaş sorgulama,emekli sandığı maaş sorgulama tc kimlik no ile,emekli sandığı emekli maaşı sorgulama,emekli sandığı maaş sorgulama tc kimlik,emekli sandığı maaş sorgulama 2013,emekli sand maa,tc emekli sandığı,emekli sandığı emekli aylığı,emekli sand maa sorgulama,
Tc ile emekli sandığı maaş sorgulama makalesi Ana Sayfa, EMEKLİLİK SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile emekli sandığı maaş sorgulama” için 8 yorum

 1. Saliha ruşen diyor ki:

  Lanet sıfatınıza bir yerden maaşımızı sogulyamıyoruz kesintiler nerelere yapılıyor göremiyoruz ne iş anlamak mümkün değil…….

 2. Mustafa Taşcı diyor ki:

  emekli sicil numaram 475561460 TC Kimlik:33464138620
  Benim Emekli maaşımdan 2 kesinti aynı anda yapılıyor. Eşim için 365 TL nafaka kesiliyor. ayrıca; Nevşehir 2. İcra müdürlüğünün talimatı ile 355 TL daha kesinti yapılıyor.
  Eşim için kesilen nafaka kanuna uygun. Ancak Nevşehir 2.İcra Md.ne yapılan 355 TL tutarındaki kesinti kanuna aykırı olarak yapılıyor. Her şeyden önce emeklinin maaşı emeklinin rızası olmadan haczedilemez. Bundan dolayı bu kesintinin durdurulmasını istiyorum. Bu haciz işleminden kesinti yapıldıktan sonra benim haberim oldu. Bana hiçbir şekilde tebligat yapılmadı ve onayım olmadı. Doğrusu SGK bu noktada kanunsuz bir işlem yapıyor. Bu kesintinin acilen durdurulmasını istiyorum. Aksi taktirde sgk yetkilileri hakkında da dava açacağımı açıkça belirtmek isterim. Gereğinin yapılması için SGK Kurumunun İlgili ve yetkililerine durumu arzediyorum. Saygılarımla. Mustafa Taşcı.

 3. Nevzat Turgut diyor ki:

  Aylık derecesi:01/3 3000
  Hizmet süresi:26 yıl 02 ay.
  Başlangıç tarihi:15/10/2000
  Emekli sicil no:56 517 001
  T.C no:20198582768
  Emekli maaşımın hesabında hata olduğunu düşünüyorum.Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda ne kadar maaş almam gerekiyor..Hesaplar mısınız.? teşekkürler..

 4. Servet yılmaz diyor ki:

  2013 maaşım

 5. sevim azakli diyor ki:

  tc 46948298550 sicil 2201573902 emekli maasim bugun itibari ile ne kadar herhangi bir kesinti varmidir. yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 6. sevim azakli diyor ki:

  tc 46948298550 sicil 2201573902 emekli maasim bugun itibari ile tam ne kadardir herhangibir kesinti varmidir. tesekkurler

 7. ışıl başak diyor ki:

  TC.297****7576- 2014 ocak maaşım 87 TL. eksik yatırılmıştır ancak kesinti hanesinde hiç bir şey yazılı değildir. Araştırılıp tarafıma bilgi verirsenin sevinirim. teşekkürler

  • admin diyor ki:

   Selamlar Işıl Hanım,

   Sitemiz tcilesorgulama.com, kişisel çabalarla oluşturulmuştur. Bu itibarla yazdığınız yorumda, güvenliğiniz gerekçesi ile tc kimlik numaranızın bir bölümünü gizledik. Bu tür soruları ilgili makam olan SGK ya bildirmeniz gerekmekte. Biz buradan sizin adınıza hiç bir işlem yapamayız.

   Saygılar.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


+ üç = 8

Önceki yazıyı okuyun:
emekli tescil sicil
Tc ile emekli sicil no sorgulama öğrenme

Tc kimlik numarası ile emekli sicil no sorgulama ve öğrenme Selamlar arkadaşlarım yeni emekli olmuş yada eski emekli kişiler sicil...

Kapat