Ssk ilk işe giriş tarihini sorgulama öğrenme

Ssk ilk işe giriş tarihi nasıl bulunur ? Nasıl öğrenilir ? Nereden sorgulanır ? İlk işe giriş tarihini nasıl öğrenebilirim ?

Özellikle emeklilik hesabı yapmaya başlayan ve yaşı 40 ın üzerine çıkmış kişilerin çok fazla işe giriş tarihlerini aradıklarını biliyoruz. Çok önceleri işe giriş tarihleri her işe girişte yenileniyordu. Yani bir kişinin birden fazla ssk numarası bulunuyordu. Bu arada sizin de birden fazla ssk sicil numaralarınız bulunuyor ise, bunu SGK’ya dilekçe vererek birleştirebilirsiniz. Bunuda sizlere dip not olarak vermek istiyorum. Şimdi çok rahat bir yöntemden bahsedeceğim sizlere.

İLK SİGORTA GİRİŞ TARİHİMİ SORGULA>>>>>TIKLAYINIZ

Yukarıdaki linke giriyorsunuz tüm bilgileri doldurduktan sonra sistem sizi menülerin olduğu bir sayfaya yönlendirecek ki aşağıdan da ben resim olarak sizlere veriyorum bunu. Ben kendi bilgilerimle giriş yaptım sizde girdiğinizde aşağıdaki resimden görüleceği üzere ilk işe giriş tarihiniz ve tüm işyerleri hizmet dökümünüzü yukarıdaki sayfadan verdiğim linkle bulabileceksiniz. Tabiki giriş tarihinizde buradan çıkacak.

ssk giris

Bu arada şunuda belirteyim ben sizlere, eğer ki birden fazla numaranız var ise ve birleştirme yapmadı iseniz bu olay net olarak ortaya çıkmaz. Yani siz önce numaralarınızı birleştirip sonra bakacaksınız. Bu konuyla alakalı sıkıntı yaşayan değerli tcilesorgulama.com müdavimlerine, yine bu konumuz altından yardımcı olacağız. Sorunuzu hemen alttan bizlere gönderebilirsiniz.

Saygılar sunuyorum. TCİLESORGULAMA.COM

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorgulama - Google Aramaları:

ssk işe giriş,sgk işe giriş,sigortalı işe giriş,ssk ie giri,sigorta girişi,ssk ilk işe giriş tarihi sorgulama,ssk giriş tarihi,ssk giriş sorgulama,ssk işe giriş tarihi sorgulama,sigorta işe giriş,
Ssk ilk işe giriş tarihini sorgulama öğrenme makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ssk ilk işe giriş tarihini sorgulama öğrenme” için 6 yorum

 1. yasar diyor ki:

  Ssk gunum kac olmus

 2. yasemin özdemir diyor ki:

  ben 1996 tan stajerlikten işçi girişim var. o siliniyormu yoksa ilk işçi girişi olarak o günmü esas alınıyor lütfen cevap yazarmısınız.

 3. ahmet diyor ki:

  slm benimde iki numaram vardı ve ikisinide görüyordum ama ardık göremiyorum ilk numaramı 1986 da bursada almışdım ama sadece ankarada alfığim numaram çikıyor ne yababilirim

 4. ali diyor ki:

  dökümdeki işe giriştarihini 24 12 1988 askerligimi yatırdım dökümandaki tarih ile bana verilen tarih uyuşmuyor hangisi dogru acaba

 5. Ayhan diyor ki:

  Sayın yetkili SSK hizmet dökümünde SSK girişi örn.dönem ay tablosunda 198802 yazan tarihimi yoksa işe giriş tarihi denen alandaki tarihimi örn.01/06 yazan tarihimi baz alınıyor bu iki tarihten hangisi sigorta başlagıçı sayılıyor çünkü hesaplama 198802 tarihinden hesaplanınca emeklilik yaşı 1 yıl kısalıyor ama 01/06/1988 dekinden hesaplanınca 1 yıl uzuyor bu tarihlerden hangisi SSK kesin kayıt tarihidir.

 6. Funda Şenuçar diyor ki:

  Sigorta kartimdaki ise giriş tarihim 01.08.1993 iken SSK hizmet dökümünde 03.03.1998 görünüyor. Hangisi sayılıyor ?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


dört + = 13

Önceki yazıyı okuyun:
issizlik-parasi
İşsizlik maaşı sorgulama

İŞKUR SGK İşsizlik maaşı süresi ne kadar sorgulama e devlet üzerinden öğrenme hakkında bilgiler Öncelikle işsizlik maaşı hakkında sizlere biraz...

Kapat