Tc ile ilaç sorgulama

Tc kimlik numarası ile ilaç kullanım süresi sorgulama ve öğrenme hakkındaki araştırma bilgilerim

Hemen hemen herkesin evinde öyle yada böyle kullanılmak üzere alınmış ve kesinlikle bitirilmemiş ilaçlar var. Bu ilaçları kutusuyla tutuyoruz. Kendi adıma   da söylemeliyim ki bu hususta aynı ekmeği israf ettiğimiz gibi ilaçlarıda israf ediyoruz. Bizim evde de hiç bir ilaç tam olarak kullanılmaz ve bitirilmez. Her neyse ilaçların heba edilmemesini istiyorum. Bu konuda yaptığım araştırmada ilaç kullanım sürelerini sorgulayabileceğiniz devlet sitesinden bilgilere baktım.

Bunun için e-devlet şifresi olması gerekiyor arkadaşlarım bunu baştan belirteyim. Turkiye.gov.tr sitesi üzerinden bir tanıdığınızın yakınınızın e devlet giriş şifresi var ise onun ismi ile de giriş yapıp sorgulama yapabiliyorsunuz.

YAPACAĞINIZ SORGULAMADA İLAÇ KULLANIM SÜRESİ HAKKINDA YÜZDE YÜZ BİLGİNİZ OLDUĞU İÇİN İLAÇLARIN SÜRESİ BİTMEMİŞ İSE KULLANMAYA DEVAM EDEREK, MİLİ SERVET OLAN BU İSRAFINDA ÖNÜNE GEÇMİŞ OLURSUNUZ.

İLAÇ KULLANIM SÜRESİ SORGULAMA İÇİN >>>>>TIKLAYINIZ

ilac sorgulama

 

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorgulama - Google Aramaları:

ilac sorgulama,sgk ilaç sorgulama,ila sorgulama,ssk ilaç sorgulama,kullandığım ilaçlar,kullandığım ilaçları sorgulama,ilaç sorgulama sgk,tc ile ilaç sorgulama,ilaç kullanım süresi sorgulama,tc kimlik no ile ilaç sorgulama,
Tc ile ilaç sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile ilaç sorgulama” için 2 yorum

  1. Lütfi Mertcan diyor ki:

    TC.Kimlik numaramı ve YENİ e-DEVLET KAPISI ŞİFREMİ 10 kez doğru yazdığım halde yanlış yazığım gerekçesiyle şifrem geçici olarak iptal edildi.

    Bunu nasıl açıklayabilirsiniz?

    • admin diyor ki:

      Merhabalar Lütfi Mertcan, geçici olarak iptal edildi ise daha sonra yeniden deneyeceksiniz. Birde lütfen şifrenizi girerken büyük küçük harflere i ı ayırmalarına dikkat edin misal adınız coşkun ise coskun yazmış olabilirsiniz.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


dokuz + = 11

Önceki yazıyı okuyun:
İSİM BULMA
Tc ile isim bulma

Tc ile isim bulma isim sorgulama ve öğrenme hakkında bilgiler Elinizde bulunan bir tc kimlik numarasının kime ait olduğunu sorgulamak...

Kapat