Tc ile laboratuvar sonuçları

Tc kimlik numarası ile laboratuvar labaratuvar sonuçları öğrenme sorgulama hakkında bilgiler

Hastalıkların çözümü için mutlak suretle gittiğimiz doktorlar bizlere öyle yada böyle tahlil yaptırıyorlar. Şimdi buradan şu gereksiz bu gerekli diyemiyorum doktor olmayınca ama, birçok hastahanenin bağzı testleri gereksiz yaptığını düşünüyorum. tabikibu benim şahsi fikrim. Sonucu hiçbir zaman bana alın çıktı diye verecek bir hastahane ile karşılaşmadım. Çok özel olupta bir kamyon para harcadığımız hastaneler hariç. Her ne ise , tahlil sonuçlarını hemen vermedikleri için ister istemez iki saat sonra gelin bir saat sonra gelin gibi şeyler söylüyorlar. Bende araştırdım. Her yerde farklı bir bilgiye ulaştım. Ama bağzı hastenelerin bu sonuçları verdiğini gördüm. Sizlere bir örnek vermek istiyorum.

ab23101.jpg

http://randevu.sislietfal.gov.tr/oim/LaboratuvarSonuclariPdf.aspx

Bu linke baktığımda Şişli Eftal Eğitim ve Araştırma hastanesi labaratuvar sonuçlarını veriyor. Şimdi ne yapmanız gerekiyor biliyor musunuz ? Gittiğiniz hastanede eğer böyle bir sistem var ise ( genelde devlet hastanelerinde kesinlikle var onu söyleyim ) size gidin şu saatte gelin dediklerinde, hastanenizde laboratuvar sonuçlarını internet ortamından alıp alamayacağını sorun. Ancak böyle tahlil sonuçlarına ulaşmanız mümkün. Öyle sağda solda verin tc nizi verilim size tahlil sonuçlarını gibi açılmış ve yalan yanlış bilgiler veren sitelere lütfen itibar etmeyiniz. Heleki sistem sizden baba adı doğum yulı yok cilt vs istiyorsa sakın vermeyin arkadaşlarım. En değerli bilgileri tahlil yaptığınız hastanden alabilirsiniz. İnternet ortamında her yere inanmayın. Ben sizlere gördüğünüz gibi olanları dos doğru zaten anlatıyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorgulama - Google Aramaları:

ssk tahlil sonuçları öğrenme,tahlil sonuçları sorgulama,ssk tahlil sonuç sorgulama,tc ile tahlil sorgulama,Laboratuvar Sonucu Öğrenme,tc no ile tahlil sonucu öğrenme,tc kimlik no ile tahlil sonucu öğrenme,tahlil sonucu sorgulama,sgk tahlil sorgulama,tc ile tahlil sonucu sorgulama,
Tc ile laboratuvar sonuçları makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


+ bir = 8

Önceki yazıyı okuyun:
Tc ile kimlik bilgisi öğrenme

Tc ile kimlik bilgisi öğrenme ve sorgulama hakkında bilgiler Bugün sizlere " Tc ile kimlik bilgisi öğrenme " hakkında yaptığım...

Kapat