Tc ile mal varlığı sorgulama

Tc kimlik no ile mal varlığı sorgulama öğrenme hakkında sorular cevaplar

Merhabalar Ben Cem Çabukoğlu, benim sizlere bir sorum olacak. Bir arkadaşım adıma bir çok yer var diyor param var diyor. Her ne ise ben bu vatandaşın tc kimlik numarası ile şu anda benim yanımda otururken mallarının neler olduğunu mal varlığını öğrenebilirmiyim ?

tapu

Saygılar Cem Çabukoğlu

Merhabalar Çabukoğlu, bu dediğiniz şeyin herhangi bir internet ortamında tc kimlik bilgisi yada kişinin tüm kimlik bilgileri ile öğrenilmesi mümkün görünmemektedir. Bu tür bir durum gizlilik değeri taşımaktadır. Ancak bu tür işlemleri Tapu sicil müdürlüklerinden öğrenebilirsiniz. Oda sizde öğrenemezsiniz, kişinin kesinlikle kendisinin gitmesi ve sorgulama yapması gerekiyor.

Saygılar. TCİLESORGULAMA.COM

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorgulama - Google Aramaları:

yhs-default,mal varlığı sorgulama,mal varlığı sorgulama tc ile,mal varlığı öğrenme,tc kimlik no ile mal varlığı sorgulama,mal varlığı nasıl öğrenilir,tc ile mal varlığı sorgulama,tapu kaydı sorgulama,ölen kişinin mal varlığı nasıl öğrenilir,tc kimlik no ile tapu kaydı sorgulama,
Tc ile mal varlığı sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile mal varlığı sorgulama” için 3 yorum

  1. YAVUZ diyor ki:

    ÜZERİME MALKAYDI VARMI

  2. cemil yıldırım diyor ki:

    üzerimde tapu kaydı varmı varsa adresını öğrene bilirmiyim

  3. sinan diyor ki:

    üzerime tapulu kaydım var ama neresi oldugunu bilmiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


1 + = dokuz

Önceki yazıyı okuyun:
tc ile maliye borc
Tc ile maliye borcu sorgulama

Tc kimlik numarası ile maliyeye olan borcu sorgulama öğrenme hakkında bilgiler Daha önceden vergi mükellefiyetiniz olmuş olabilir. Unuttuğunuz yatırmadığınız yada...

Kapat