Tc ile maliye borcu sorgulama

Tc kimlik numarası ile maliyeye olan borcu sorgulama öğrenme hakkında bilgiler

Daha önceden vergi mükellefiyetiniz olmuş olabilir. Unuttuğunuz yatırmadığınız yada serbest muhasebeci , görevini tam yerine getirmemiş veyahutta bağzı borçlarınızı gözden kaçırıp unutmuş olabilir. Yani hem ne kaybedeceksiniz ki dimi :) Maliye Bakanlığı Borç Bilgilendirme Servisi sizden tc kimlik no nüfus cüzdanı seri no bir kaç özel bilgi daha isteyerek online sorgulama sayfasında aşağıdaki resimden de görüleceği üzere borcunuzu anında bildiriyor. Tüm vatandaşların bu hizmetten yararlanmasını, eğer şühpesi var ise sorgulaması gerektiğini düşünüyorum.

MALİYE BAKANLIĞI BORÇ BİLGİLENDİRME ÖĞRENME SORGULAMA İÇİN >>>>>TIKLAYIN

tc ile maliye borc

Şayet sorgulamada borcunuz çıkıyor görünüyor ise bağlı bulunduğunuz şehirdeki bağlı bulunduğunuz vergi dairesine giderek, gerekirse çıkan borcunuzun ekran çıktısınıda alarak müraccat ediniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorgulama - Google Aramaları:

maliye borc sorgulama,maliye borç sorgulama tc ile,maliye bor sorgulama,maliye borcu sorgulama,TC İLE MALİYE BORCU SORGULAMA,tc no ile maliye borç sorgulama,tc ile maliye borç sorgulama,tc maliye bakanlığı borç sorgulama,maliye kaydi sorgulama,maliye borç sorgulama t c,
Tc ile maliye borcu sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


7 × dört =

Önceki yazıyı okuyun:
kredi-kartı-ile-mtv-ödeme1-600x402
Tc ile mtv sorgulama

Tc kimlik no ile mtv sorgulama kredi kartı ile ödeme işlemleri 2013 Kredi kartı ile mtv nasıl ödenir mtv ödeme kredi kartı ile taksitli motorlu taşıtlar vergisi ödeme hakkında bilgiler 2012 2013 Gelişen teknolojik...

Kapat