Tc ile nüfus bilgileri sorgulama

Tc ile nüfus bilgileri sorgulama teyit etme ve öğrenme hakkında bilgiler

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Sorgulama sayfası ile bir çok sorgulamayı anlık olarak yapabileceksiniz. Bunun hakkında sizlere gerekli bilgileri vereceğim. Öncelikle Nüfus ile ilgili ne işleminiz var ise anasayfası olan aşağıdaki bağlantıdan yapacağınız işlemleri seçebilirsiniz.

https://tckimlik.nvi.gov.tr/

nvi

Bu sayfaya giriş yaptıktan hemen sonra açılan online sorgulamalar sekmesinde mavi butonlarla belirlemiş yerlerden Tc kimlik no doğrulama, Nüfusa kayıt yeri ve kişi bilgisi ile tc kimlik no sorgulama, yabancı kimlik no doğrulama, doğum yılı ve ikametgah tezkere no ile yabancı kimlik no sorgulama, Kişi bilgileri ile byabancı kimlik no sorgulama işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorgulama - Google Aramaları:

nüfus bilgileri sorgulama,nüfüs bilgisi sorgulama,tc kimlik no ile nüfus bilgileri sorgulama,nüfus sorgulama,nüfus bilgileri,tc ile nüfus bilgileri sorgulama,nfus bilgileri sorgulama,nfus bilgileri,nüfus bilgileri öğrenme,nüfusa kayıt yeri ve kişi bilgisi ile t c kimlik no sorgulama,
Tc ile nüfus bilgileri sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


dokuz + = 11

Önceki yazıyı okuyun:
mernis no
Tc ile mernis sorgulama

Tc kimlik numarası ile mernis no sorgulama işlemleri Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi'nin kısa ismidir MERNİS. Mernis, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için...

Kapat